Recanto Encantado
| Gratis Wi-Fi | Spa & Hälsocenter Spa-lounge | Barnvänligt Barn buffé |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
I villan Recanto Encantado Urupema erbjuder närhet till turistattraktioner, till exempel Morro das Torres, som ligger cirka 3 km bort.
Denna villa har ett badrum med en separat toalett och en dusch. I badrummen finns också badlakan och handdukar för din bekvämlighet.
Köksfaciliteterna i villan Recanto Encantado inkluderar vattenkokare, som finns i matplats.
- Lokala sevärdheter
- Instituto Federal de Santa Catarina586 km
- Morro das Torres3417 km
- Casa da Cultura Ana Paula da Silva Souza269 km
- Igreja Santa Ana226 km
- Gruta Nossa Senhora de Lourdes252 km
- Mirante Morro das Torres3488 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Gratis Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
- Omklädningsrum
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
- Fritids- och TV-Rum
- Spa-lounge
På rummet
- Uppvärmning
- Trädgårdsmöbler
- Barn buffé
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i villan Recanto Encantado?
Ja, villan Recanto Encantado erbjuder Wi Fi. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i villan Recanto Encantado?
Utsikten över bergen erbjuds till gästerna i villan Recanto Encantado.